POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI W PDF – POBIERZ PROGRAM

Agnieszka Ornatowska

Agnieszka Ornatowska

NLP.PL

BIOS

Psycholog, certyfikowany Trener NLP z wieloletnim doświadczeniem, autorka wielu poradników, które uczą praktycznych zastosowań NLP i hipnozy, a między nimi: „Droga do wewnętrznej równowagi czyli jak wyluzować i pozbyć się stresu”, „Etyczna manipulacja czyli jak sprawić, żeby ludzie naprawdę cię lubili, „NLP w balerinkach czyli jak prosto, łatwo i przyjemnie zostać szczęśliwą kobietą”.

ABSTRACT

Jak skutecznie przekonywać?

Czy zdarzają Ci się trudności z przekonywaniem innych do swoich racji?

Czy zdarzają się takie rozmowy, w czasie których masz wrażenie, że to, co mówisz nie dociera do drugiej osoby, a Twoje argumenty jej zupełnie nie przekonują, chociaż masz jak najlepsze intencje, wiedzę i starasz się jak możesz?

I może to dotyczyć sfery zawodowej Twojego życia: negocjacji z klientami, rozmów ze współpracownikami, czy też życia prywatnego: przekonywania Twojej rodziny i przyjaciół do zrobienia czegoś – nawet tak banalnego jak sprzątanie czy zakupy.

Istnieją jednak ludzie, którzy potrafią zawsze i wszędzie  tak – jakoś prosto i bez żadnego wysiłku – przekonać innych i do siebie i do swoich racji.

Czy to dar, specjalne zdolności czy szczególne cechy charakteru?

Można z całą pewnością stwierdzić, że to są po prostu umiejętności komunikacyjne, których każdy może się nauczyć. I dzięki NLP – nie wymaga to wkuwania żmudnych teorii, trudnych ćwiczeń – tylko poznania kilku podstawowych technik, które mogą sprawić, że nauczysz się skuteczniej przekonywać innych – czasem naprawdę wystarczy użyć tylko jednego innego słowa w Twojej całej wypowiedzi, żeby osiągnąć upragnione: ”Tak!” z drugiej strony☺

Jeżeli chcesz się tego nauczyć, to zapraszamy na wykład Agnieszki Ornatowskiej Psychologa, certyfikowanej Trener NLP z wieloletnim doświadczeniem, autorki wielu poradników, które uczą praktycznych zastosowań NLP i hipnozy, a miedzy nimi: „Droga do wewnętrznej równowagi czyli jak wyluzować i pozbyć się stresu”, „Etyczna manipulacja czyli jak sprawić, żeby ludzie naprawdę cię lubili, „NLP w balerinkach czyli jak prosto, łatwo i przyjemnie zostać szczęśliwą kobietą”.