POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI W PDF – POBIERZ PROGRAM

Magdalena Kania

Magdalena Kania

BIOS

Magdalena Kania od ponad 20 lat prowadzi własną szkołę językową, w której jest też dyrektorem metodycznym oraz czynnym lektorem. Kilka lat temu postanowiła zacząć dzielić się swoim doświadczeniem i została trenerem edukacji, a obecnie ma na swoim koncie wystąpienia na najważniejszych konferencjach w Polsce. Jeden z kluczowych trenerów wydawnictwa Pearson.

Jest wielką propagatorką łączenia najnowszej wiedzy metodycznej z praktycznymi zastosowaniami w klasie. Jej pomysły cieszą się ogromną popularnością ze względu na ich prostotę i efektywność. Pracuje z różnymi grupami wiekowymi, ale specjalizuje się w pracy z młodzieżą, bo zapewnia jej to nieustanną dawkę wyzwań intelektualnych i mobilizuje do ciągłego rozwoju.

Prywatnie również nie idzie na łatwiznę – jest pasjonatką ekstremalnie długich, pieszych wędrówek. Zawsze chętnie doradzi i ma uśmiech dla każdego, pod warunkiem, że wypiła już swoją poranną, mocną kawę.

ABSTRACT

Czy z tej męki będzie chleb?

Przejście do świata online stanowi(ło) dla wielu z nas ogromne wyzwanie. Czy z tej męki będzie chleb? Moja odpowiedź brzmi: TAK! Pod warunkiem, że zdarzy się CUD!

W trakcie tego wyjątkowo praktycznego warsztatu zademonstruję Państwu potencjał jaki kryje w sobie moja strategia CUD czyli Chęci, Umiejętności i Doza cierpliwości. Zaprezentuję zadania, dzięki którym nasze lekcje mogą być nie tylko pyszne, jak świeży chleb, ale nabierają również dodatkowej wartości dydaktycznej.