POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI W PDF – POBIERZ PROGRAM

Renata Gut

Renata Gut

SITA.pl

BIOS

Promuje maksymę P. Druckera: „Najpierw zarządzaj sobą potem innymi i organizacją”. Wykładowca, coach, doradca, konsultant i trener NLP Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego. Prowadzi autorski program „Zarządzanie sobą”. Twórca i współzałożyciel Szkoły Trenerów Biznesu przy ALK w Warszawie. Trener technik zarządzania zasobami człowieka i zarządzania zmianą nawyków. Podnosi kwalifikacje u największych światowych autorytetów. Współautorka książek: „Zarządzanie sobą”, „Dyrektor szkoły z pasją” i „Pokolenie Y”, którą napisała wraz z córką Agnieszką Gut. Od 25 lat wdraża w Polsce Zarządzanie Talentami. Autorka modelu i koncepcji „Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce”.

ABSTRACT

Nauka w relaksie, dlaczego relaks warto stosować regularnie w codziennym życiu i uczeniu się?

Nauka w stanie relaksu fascynowała naukowców i poszukiwaczy od zawsze. Szukali metod i narzędzi wykorzystania tego stanu w procesie uczenia się, nauczania i regeneracji. Relaks wspiera efektywność uczenia się – to fakt naukowy. Przedstawimy fakty i opowiemy dlaczego warto go stosować.

Na szczęście dla współczesnych pokoleń, wiemy dziś wszystko, by stosować tą wiedzę w praktyce. Wykład przedstawi zastosowanie stanu relaksu w uczeniu się i regeneracji organizmu. Odpowie na wiele pytań zadawanych przez uczących się tego procesu: Czy ja też mogę stosować stan relaksu do uczenia się? Jak osiągnąć optymalny stan relaksu? Jakie narzędzia i strategie warto stosować pracując z wykorzystaniem stanu relaksu? Jak SITA wykorzystuje współczesną wiedzę o mózgu człowieka i stanie relaksu w procesach zapamiętywania? Jak świadomy siebie i modeli pamięciowych uczestnik procesu dydaktycznego, może wspierać na co dzień uczenie się, zapamiętywanie i regenerację organizmu w szybkim środowisku VUCA?

Odpowiemy również na pytania lektorów, mentorów i menadżerów wspierających ten proces: Czy w stanie relaksu, może uczyć się każdy? Jak skonstruowany jest proces dydaktyczny wykorzystujący stan relaksu? Czego musi nauczyć się np. lektor językowy pracujący z uczniem? Jak wykorzystywać stan relaksu w biznesie i szeroko pojętej edukacji i życiu prywatnym?

Zaspokoimy Państwa ciekawość oraz zaprezentujemy światową wiedzę z tego obszaru. Stan relaksu wspiera codziennie regenerację człowieka na tej Ziemi. Uzasadnimy, że relaks jest jednym z najważniejszych stanów, który wpiera przeżycie i działanie w dzisiejszym środowisku na Ziemi.