POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI W PDF – POBIERZ PROGRAM

Piotr Bucki

Piotr Bucki

Nowa Era

BIOS

Architekt, który zamiast budynków woli projektować zdania. Aktor, który scenę teatralną zamienił na sale szkoleniowe i spotkania z widownią na konferencjach. Psycholog, który lubi badać i ciągle zadaje sobie pytanie, „skąd wiem, to co wiem?”.

Od 17 lat uczy ludzi projektować komunikację w rożnych wymiarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej i neuronaukach. Sprawdzał teorie w praktyce pracują z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Chile, Mołdawii, Włoszech i Polsce. Autor książek, „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i ostatnio wydanej „Viral”. Przetłumaczył 12 książek z zakresu poradnictwa i psychoterapii. Współpracował z Malemanem, Charakterami, Dolce Vita i Mother Mag. Jego wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 95 tysięcy razy. Od ponad 8 lat związany z WSB, gdzie projektuje kierunki i wykłada, głównie w obszarze brandingu, marketingu i komunikacji. Wykłada też na USWPS, SGH i Akademii Leona Koźmińskiego.

Szkoli w Allegro, Dynatrace, Santadnerze, Nordea IT. Współpracuje z Europejską Agencją Kosmiczną i GNSSA, gdzie współtworzy programy szkoleniowe dla startupów i konsultantów.

ABSTRACT

Attention, cognition & learning – how to prepare and structure online classes to boost effectiveness

The sudden change – unexpected and rather swift shift from offline to online – is challenging. Technologically as we have to all the sudden invest in better connections, better hardware and… room settings. Healthwise as we have to endure long hours sitting or standing in front of the camera. And socially as we have to rediscover this world without the human „touch”. I’ve decided to face this challenge by applying cognitive psychology to make my online presentations better. And now I’ll share this with you. You will learn how to effectively produce better slides to boost your education efforts!