POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI W PDF – POBIERZ PROGRAM

Iwona Bobrowska-Budny

Iwona Bobrowska-Budny

Akademia Leona Koźmińskiego

BIOS

Talent Management Mentor, doświadczony trener biznesu. Prowadzi sesje budujące samoświadomość oraz wspierające odnalezienie swojego dobrego miejsca w roli zawodowej i w życiu osobistym na terenie całego kraju. Ceniona za zrównoważone podejście oraz łatwość budowania relacji wspierających Klientów w dotarciu do potencjałów, talentów oraz drogi budowania Swojego Mistrzostwa Osobistego.

W pracy wykorzystuje wyniki analiz – FRIS®, Talentów wg. Instytutu Gallupa, Reeis Motivation Profile, TQM48, TalentQ, 15FQ+ oraz stosuje techniki komunikacyjne NVC i narzędzia z zakresu Zen Coachingu.Pracuje z osobami szukającymi zrozumienia siebie i odkrycia sposobu na bycie szczęśliwym w pracy i życiu osobistym, od młodzieży wchodzącej na rynek pracy do doświadczonych menedżerów w roli prezesów/ministrów włącznie.

ABSTRACT

Efektywna komunikacja w zespole wirtualnym

15 lat pracowałam w zespołach mieszanych stacjonarno-rozproszonych, od kilku lat pracuję w zespole wirtualnym.

W czasie spotkania podzielę się doświadczeniem czym charakteryzuje się praca w zespole wirtualnym i czego szczególnego wymaga od szefa i członków zespołu. Podpowiem kilka kluczowych aspektów do zabezpieczenia przez lidera oraz propozycje rozwiązań do wykorzystania od już, dla utrzymania efektywności pracy zespołu.

Czyli będzie m.in. o tym jak:

  • organizować pracę zdalną indywidualną i zespołową
  • unikać pułapek i właściwie komunikować się wirtualnie
  • zdalnie budować relacje i zaufanie
  • monitorować postępy pracy własnej i zespołu