POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI W PDF – POBIERZ PROGRAM

 

O e-Kongresie Językowym PASE

Dowiedz się więcej o kongresie PASE

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych – PASE organizuje 9 maja 2020 r. po raz pierwszy w historii e-Kongres Językowy PASE!

O kongresie

e-Kongres PASE to wyjątkowe wydarzenie w branży edukacji językowej w Polsce. Spotykamy się jak zwykle w maju, ale tym razem ON-PASE-LINE.

„Communication First!” – tytuł tegorocznego e-kongresu PASE w wyjątkowy sposób oddaje sytuację, w jakiej wszyscy funkcjonujemy od kilku tygodni, a która w sposób szczególny dotyka nauczycieli języków obcych i całą branże językową, stwarzając jednocześnie ogromne szanse rozszerzenia tradycyjnych  sposobów i funkcji komunikacji offline poprzez wykorzystanie atrakcyjności interakcji on-line oraz jej motywacyjnego, twórczego i społecznego charakteru.

Program e-Kongresu jest różnorodny i kompleksowo obejmuje zagadnienia dotyczące każdej sfery kształcenia językowego: zaczynając od tematów praktycznej nauki języków, wykorzystania nowych technologii, do takich zagadnień jak zarządzanie szkołą językową w czasach kryzysu, szukanie rozwiązań i korzystnie z posiadanych zasobów, współpracy z rodzicami i kształcenia językowego w niestandardowych, nowych kontekstach. E-Kongres PASE to także możliwość spotkania on-line z najlepszymi polskimi i zagranicznymi ekspertami to szansa na rozwój własny, swoich uczniów, studentów oraz zyskanie nowej perspektywy i poszerzenie wiedzy.

Sesje odbywać się będą w językach: polskim i angielskim.

Do kongresu pozostało...

2020/05/09 10:00:00