POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI W PDF – POBIERZ PROGRAM

Webinarium PASE: Jak dostosować firmę do czasów kryzysu?

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym bezpłatnym webinarium PASE, które odbędzie się w niedzielę 3 maja o godz. 20.00!

W trakcie webinaru omówimy 5 kluczowych strategii stosowanych przez firmy w czasach kryzysu i poszukamy odpowiedzi na pytanie, która z nich może być najbardziej odpowiednia w sytuacji naszej szkoły. Zaprezentujemy również e-Kongresowe sesje biznesowe, podczas  których właściciele szkół językowych dowiedzą się jak wdrażać konkretne strategie w swojej szkole oraz  jak zarządzać firmą, aby nie tylko przetrwała trudny czas, ale również zbudowała solidne fundamenty dalszego rozwoju.

Jak  dostosować firmę do czasów kryzysu  i zapewnić jej rozwój po kryzysie?

W trakcie webinaru omówimy 5 kluczowych strategii stosowanych przez firmy w czasach kryzysu i poszukamy odpowiedzi na pytanie, która z nich może być najbardziej odpowiednia w sytuacji naszej szkoły. Zaprezentujemy również e-Kongresowe sesje biznesowe, podczas  których właściciele szkół językowych dowiedzą się jak wdrażać konkretne strategie w swojej szkole oraz  jak zarządzać firmą, aby nie tylko przetrwała trudny czas, ale również zbudowała solidne fundamenty dalszego rozwoju.

Zapisy przez formularz na stronie PASE

ZAPISZ SIĘ

Prowadzący:

Witold Machlarz

Witold Machlarz

Absolwent Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, Zarządzania Firmą Rodzinną (FBA) i Akademii Liderów w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych z Psychologii Biznesu i Zarządzania Ludźmi w Firmie na Akademii Leona Koźmińskiego. Obecnie doktorant na wydziale zarządzania Akademii Leona Kożmińskiego. Certyfikowany coach, trener biznesu i rozwoju osobistego. Założyciel firmy szkoleniowo doradczej www.humanexcellence.pl specjalizującej się w szkoleniach, coachingu i projektach doradczych z zakresu efektywnej komunikacji, motywacji, umiejętności menedżerskich oraz nowoczesnego przywództwa. Menedżer, przedsiębiorca i praktyk biznesu. Założyciel i wieloletni dyrektor zarządzający sieci szkół językowych English College www.englishcollege.pl . Od grudnia 2016 członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków PASE