POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI W PDF – POBIERZ PROGRAM

Webinarium PASE: Oceniaj i doceniaj, czyli testy w trybie online

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym bezpłatnym webinarium PASE, które odbędzie się w czwartek 30 kwietnia o godz. 19.30!

Oceniaj i doceniaj, czyli testy w trybie online. Stanęliśmy w obliczu dużej zmiany – kryzysu, który zmusił nas do przeniesienia swojego nauczycielskiego warsztatu do świata online. Szybko pojawiło się pytanie – co z ocenianiem? Oceniać, nie oceniać? Jeżeli tak, to co, i w jaki sposób? 

Oceniaj i doceniaj, czyli testy w trybie online

Stanęliśmy w obliczu dużej zmiany – kryzysu, który zmusił nas do przeniesienia swojego nauczycielskiego warsztatu do świata online. Szybko pojawiło się pytanie – co z ocenianiem? Oceniać, nie oceniać? Jeżeli tak, to co, i w jaki sposób? Podczas webinarium opowiem o metodach i narzędziach polecanych przez nauczycieli i stosowanych przeze mnie, omówię też nieco bardziej szczegółowo dwa narzędzia – liveworksheets.com i Google Forms. Nie zabraknie też aspektów psychologicznych związanych z docenianiem i motywacją uczniów, etapami przechodzenia przez zmianę i strategiami radzenia sobie w kryzysowej sytuacji. Webinarium jest przeznaczone dla nauczycieli wszystkich języków i zamyka cykl bezpłatnych webinariów PASE przed e-Kongresem.

Zapisy przez formularz na stronie PASE

ZAPISZ SIĘ

Prowadząca:

Anna Olewińska-Byliniak

Lektorka w szkole członkowskiej PASE, od wielu lat związana ze Stowarzyszeniem także od strony organizacyjnej. Pracuje również jako nauczyciel angielskiego w prywatnej szkole podstawowej i jako egzaminator uczniów z edukacji domowej. Interesuje się metodyką nauczania języków obcych oraz wykorzystaniem nowych technologii w procesie dydaktycznym. Poza nauczaniem zajmuje się marketingiem internetowym oraz psychologią, szczególnie w kontekście rozwoju – swojego i uczniów. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, aktualnie słuchaczka studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS na kierunku Praktyczna Psychologia Motywacji.