POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI W PDF – POBIERZ PROGRAM

Bezpłatne webinarium PASE dla germanistów (i nie tylko)!

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym bezpłatnym webinarium PASE, które odbędzie się w piątek 17 kwietnia o godz. 20.00!

KIK = Komunikacja -Interakcja – Kreatywność. Efektywne uczenie (się) na języku niemieckim (i nie tylko!). Głównym bohaterem naszego spotkania będzie EFEKTYWNE UCZENIE (SIĘ) na języku niemieckim. Ale… treści webinaru są dość uniwersalne, więc zapraszam wszystkich nauczycieli języków obcych.

KIK = Komunikacja -Interakcja – Kreatywność. Efektywne uczenie (się) na języku niemieckim (i nie tylko!)

Głównym bohaterem naszego spotkania będzie EFEKTYWNE UCZENIE (SIĘ) na języku niemieckim. Ale… treści webinaru są dość uniwersalne, więc zapraszam wszystkich nauczycieli języków obcych.

Jako nauczyciel i lektor jestem głęboko przekonana o tym, że naszą rolą jest wspieranie aktywnego współdziałania uczniów zachowując przy tym ich radość podczas uczenia się. Frajda musi być! Jak uczyć przy słabej motywacji uczniów, jak rozsupłać ich język, jak sprowokować do komunikowania się w języku obcym?  Przedstawię Państwu kilka moich pomysłów, które możecie wykorzystać podczas zajęć stacjonarnych … a niektóre z nich także podczas lekcji online.

Zapisy przez formularz na stronie PASE

ZAPISZ SIĘ

Prowadząca:

Anna Życka

Z wykształcenia jestem germanistką. Od wielu lat pracuję jako nauczyciel i lektor. Udało mi się w życiu połączyć zawód i pasję. Ale na tym nie koniec. Ciągle się uczę, staram się doskonalić, słucham innych a przede wszystkim w pracy słucham swojego serca i intuicji. Staram się ciągle podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Mediacja społeczna, rodzinna i szkolna oraz Zarządzanie Oświatą. Jestem Trenerem Biznesu – ale moje działania szkoleniowe nie bazują na biznesie a raczej na kadrze nauczycielskiej. Uwielbiam przekazywać swoją wiedzę, dzielić się doświadczeniem. W centrum moich zainteresowań stoi zawsze człowiek i jego potencjał. Praca z ludźmi daje mi energię. Może dlatego właśnie mam jej tak dużo. Staram się być bardzo aktywna – szczególnie w dwóch obszarach: jako nauczyciel i jako trener. Ostatnio swoją uwagę koncentruję na grupie, procesie grupowym i działaniach nauczyciela – trenera. Zainteresowani tym obszarem nauczyciele mają możliwość uczestniczyć w moich webinarach. Jestem współautorką podręcznika #trends do nauki języka niemieckiego dla szkół ponadpodstawowych (Nowa Era) oraz licznych materiałów edukacyjnych dla Forum Media Polska. W centrum Łodzi prowadzę niewielką szkołę językową – EXPERTSCHOOL. W życiu prywatnym jestem mamą Danieli i Karola oraz babcią.